Проекти рішень

 

 з/п

Назва проекту рішення

48 сесія сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кошової Н.В.

 

 

3

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарства

гр. Пітюренко Ю.П.

 

 

4

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства

 

 

5

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарства

гр. Холоповій Л.М.

 

 

6

Про внесення змін в рішення 29 сесії  Миролюбівської сільської ради №371 від 31.10. 2018 р. гр.. Абдуллаєву Г.Г. огли

 

 

7

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Казмірчук О.Г.

 

 

8

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Пильненькому М.В.

 

 

9

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Пильненькій С.В.

 

 

10

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Руссу Ф. І.

 

 

11

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Сереноговій Н.В.

 

 

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Ткаченку В.А.

 

 

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення

особистого селянського господарства гр. Франчаку С. С.

 

 

14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Шаповаловій Л.В.

 

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Шаповаловій Б.В.

 

 

16

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Федоренко І.В.

 

 

17

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Федоренко В.В.

 

 

18

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Рябикіну М.І.

 

 

19

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Бабенку О.С.

 

 

20

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Короленку М.М.

 

 

21

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Рябикіній Л.Л.

 

 

22

Проекти податків на 2021рік 

 

 

23

Про затвердження договорів за І півріччя 2020 року 

 

 

24

Про звіт головного бухгалтера про виконання  сільського бюджету за І півріччя 2020р

 

 

25

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Атаманенко Н.М.

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

32

 

 

 

33

 

 

 

34

 

 

 

35

 

 

 

36

 

 

 

37

 

 

 

38

 

 

 

39

 

 

 

40

 

 

 

41

 

 

 

42

 

 

 

43

 

 

 

44

 

 

 

45

 

 

 

46

 

 

 

47

 

 

 

 

48

 

 

 

49

 

 

 

50