Проекти рішень

 

з/п

Назва проекту рішення

49 сесія сьомого скликання

Номер рішення

Дата

1

Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

 

 

2

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

гр. Мельниченку М.М.

 

 

3

Про внесення змін в рішення 15 сесії  Миролюбівської сільської ради №199 від 29.05.2017 р. гр.. Брайченку О.А

 

 

4

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення

особистого селянського господарства гр. Бірюкову В.В.

 

 

5

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Бордею В.І.

 

 

6

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власністьдля  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва, і скасування рішення №255, від15.12.2017р.19 сесії, гр.. Гарлінській Ю.В.

 

 

7

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Жельману В.А.

 

 

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Жердію А.А.

 

 

9

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Котигі Н.І.

 

 

10

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лакатуш Г.З.

 

 

11

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Онойко В.В.

 

 

 

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Руденку Є.А.     

 

 

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Філіпову А.В.

 

 

14

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства і скасування рішення №797, від26.06.2020р.48 сесії,гр.. Казмірчук О.Г. 

 

 

15

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Перехрест О.А.

 

 

16

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства і скасування рішення №257, від15.12.2017р.19 сесії, гр.. Перехрест С.В. 

 

 

17

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради

          від 13 грудня 2019 року №615  „Про сільський бюджет на 2020 рік”

 

 

18

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Локоцькій В.О.

 

 

19

Проскасування рішення Миролюбівської  сільської ради

 48 сесії 7 скликання від 26.06.2020 року №803                           гр. Шаповаловій Л.В.

 

 

20

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Нетребі В.М.

 

 

21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на раніше сформовану земельну

ділянку засновнику  СФГ «ДАР»       

 

 

22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Пильненькому В.В.

 

 

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30