Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

Тридцять сьомої  сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 31 травня   2019 року 

 

з/п

Зміст  проекту рішення

№ ріш

 

1

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Беспалову С.В.

506

2

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Косяк О.М.

507

3

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та розробку проектуіз землеустрою для ведення особистого селянського господарства гр.. Кулик Т.М

508

4

Про внесення змін в рішення №454  від 04.04. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту із землеустрою для індивідуального садівництва гр. Мочарко Ю.Ю.

509

5

Про внесення змін в рішення №452  від 04.04. 2019 р.  «Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проекту із землеустрою для індивідуального садівництва гр. Мочарко М.Ю.

510

6

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Оськіній І.Г.

511

 

7

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),та проекту із землеустрою для індивідуального садівництва гр. Рябикіна М.І.

512

 

8

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Рябикіній Л.Л.

513

9

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житловогобудинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр..Рябикіній Н.П.

514

 

10

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Собченко Л.О.

515

 

11

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства гр. Урсолова І. П.

516

 

12

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Федоренко В.В.

517

 

13

Про затвердження Положення про порядок функціонування та утримання  кладовищ Миролюбівської сільської ради

518