Рішення ради

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

сорок восьмої  сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради 26 червня  2020 року 

 

1

 Про  припинення  права користування  земельною  ділянкою громадянами

791

2

 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кошової Н.В.

792

3

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Пітюренко Ю.П.

793

4

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства

794

5

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарствагр. Холоповій Л.М.

795

6

 Про внесення змін в рішення 29 сесії  Миролюбівської сільської ради№371 від 31.10. 2018 р. гр.. Абдуллаєву Г.Г. огли

796

7

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Казмірчук О.Г.

797

8

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Пильненькому М.В.

798

9

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)  гр.. Пильненькій С.В.

799

10

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Руссу Ф. І.

800

11

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Сереноговій Н.В.

801

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Франчаку С. С.

802

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр.. Шаповаловій Л.В.

803

14

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Шаповаловій Б.В.

804

15

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Ткаченку В.А.

805

16

 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Федоренко І.В.

806

17

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Федоренко В.В.

807

18

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Рябикіну М.І.

808

19

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Бабенку О.С.

809

20

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Короленку М.М.

810

21

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Рябикіній Л.Л.

811

22

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Миролюбівської сільської ради

812

23

Про встановлення ставок єдиного податку першої та другої груп на 2021 рік на території Миролюбівської сільської ради

813

24

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021рік на території  Миролюбівської сільської ради

814

25

Про встановлення  ставок транспортного податку на 2021 рікна території Миролюбівської сільської ради

815

26

Про затвердження договорів за І півріччя 2020 року

816

27

 Про звіт головного бухгалтера про виконання  сільського бюджету за І півріччя 2020р

817

28

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства  гр.. Атаманенко Н.М.

818