Рішення ради

 

з/п

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

п’ятдесят першої   сесії  сьомого скликання

Миролюбівської сільської ради   21 жовтня  2020 року 

 

Номер рішення

1

Про  припинення  права користування земельною  ділянкою громадянами

865

2

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), тапроєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.. Федоренку В.В.

866

3

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Федоренко І.В.

867

4

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бистрецькій Л.А.

868

5

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

гр. Умаровій Н.С.

869

6

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для

індивідуального садівництвагр.. Мішкуровій А.М.

870

7

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

 гр.. Федоренко Т.В.

871

8

Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

гр.. Мішкурову С.Г.

872

9

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Запорожець Н.П.

873

10

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення  індивідуального садівництва

 гр.Перехрест Р.С.

874

11

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства і скасування рішення №801, від 26.06.2020р.48 сесії  гр.. Сереноговій Н.В.

875

12

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарствагр.. Брайченко О.Г.

876

13

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Брайченко Л.О.

877

14

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництвагр.. Кузіній С.В.

878

15

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдлябудівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)

гр.. Колеснік Д.Ф.

879

16

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарства

гр. Бордей Т.М.

880

17

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр.Гладкій О.О.

881

18

Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництвагр.. Кулик Т.М.

882

19

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власність  дляведення особистого селянського господарствагр. Кулик Т.М.

883

20

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для

індивідуального садівництвагр.. Лисуну Ю.М.

884

21

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)та проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Дорофтей З.Г.

885

22

 Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Федоренко Б.В.

886

23

Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр.. Федоренко Я.В.

887

24

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Буричу С.І.

888

25

«Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 13 грудня 2019 року №615         «Про сільський бюджет на 2020 рік»»

889

26

Про прийняття майна

890